Moje prvé umelecké diela vznikali v základnej umeleckej škole, keď som mala 8 rokov. Poznáte to, potom dievča príde do svojho veku a nič iné nenakupuje, len šminky. Ako moja mamina mne. No ani vtedy som netušila, že ma raz táto práca bude sprevádzať denno denne. Po pár rokoch som absolvovala rekvalifikačný kurz v Prahe a začala som sa vizáži venovať na 100%. Od toho dňa, moje srdce bije pre umenie a detail.


Čo o mne neviete?

Toto ma priviedlo k vizáži

Vždy ma lákal svet modelingu, videla som v tom ohromné čaro cestovania, reflektorov na prehliadkach, líčenia - vždy som sa cítila, ako niekto iný. 
Modelingu som venovala časť svojho života, ktorý ma obohatil o mnoho skúseností. Zlomový okamih nastal vo mne na fashion weeku  v Dubaji. Po rozhovore s prestížnou vizážistkou, som bola pevne rozhodnutá, že sa zrodila moja nová cesta.
Začínala som od nuly, ale veľké plus bolo, že ma všetci tí ohromní ľudia z rôznych kútov sveta (Tokyo, Singapur, Istanbul, Dubaj, Miláno ...), veľa o vizáži naučili. V konečnom dôsledku to bol najväčší dar - všetko som vyskúšala na sebe.

© 2019 Henrieta Jonek make-up artist
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!